Przejdź do treści głównej

Dostępne usługi reklamowe, wymagania techniczne

Billboard 750x100; banery: 300x250, 243x355

Istnieje możliwość emisji banerów w wybranym serwisie tematycznym, bądź na głównej stronie ngo.pl.

Billboard 750x100px lub 750x200 oraz pozostałe banery: waga do 50 KB; formaty: JPG, GIF, html5.

Billboardy w portalu wyświetlają się losowo – zmieniają się przy każdym wejściu na stronę (odświeżeniu strony). Można zwiększać prawdopodobieństwo pokazania się danego billboardu zamawiając dużą liczbę odsłon. Po indywidualnym ustaleniu możliwe jest zarezerwowanie całego miejsca banerowego na danej stronie dla wybranego banera (wyłączności), tak żeby wyświetlał się tylko dany billboard i żaden inny.

Wybrane statystyki:
strony serwisu poradnik.ngo.pl – ponad 15 tys. odsłon dziennie,
strony baz danych – ponad 46 tys. odsłon dziennie


Ekspozycja ogłoszenia/wiadomości

Oferujemy ekspozycję ogłoszenia (sprawdź miejsce ekspozycji) lub wiadomości na stronie głównej portalu (sprawdź miejsce ekspozycji), w serwisach regionalnych lub tematycznych. Ekspozycja to przytrzymanie informacji przez dłuższy czas w określonym miejscu, co zwiększa szanse na jej dotarcie do odbiorców, w porównaniu z szansami standardowo opublikowanej informacji (nieprzytrzymanej w widocznym miejscu).

Ogłoszenia publikowane są w następujących kategoriach:

 • szukamy partnera do projektu
 • szkolenia – warsztaty
 • staże
 • wolontariat – oferujemy
 • wolontariat – szukam
 • praca
 • wesprzyj organizację
 • komunikaty
 • giełda rzeczy
 • lokale
 • serdeczności
 • usługi (dla organizacji lub świadczone przez organizację)

Ogłoszenia eksponowane są na stronie głównej w sekcji OGŁOSZENIA DROBNE, pod odpowiednią kategorią.

Pozostałe informacje (np. o konkursach, konferencjach) eksponowane są w formie wiadomości na stronie głównej w sekcji KALENDARZ WYDARZEŃ.

W serwisach regionalnych ogłoszenia i wiadomości eksponowane są na pierwszej pozycji w liście wiadomości.

UWAGA:

Oferta dotyczy wyłącznie ogłoszeń, które są zgodne z regulaminem ogłoszeń (http://ogloszenia.ngo.pl/regulamin) oraz wiadomości, które są zgodne z regulaminem wiadomości (http://wiadomosci.ngo.pl/regulamin).

Wybrane statystyki:
strona główna portalu - ponad 11 tys. odsłon dziennie


Nagłówek newslettera

Newsletter to zestaw wiadomości z portalu, rozsyłany dwa razy w tygodniu (poniedziałki i czwartki) do kilkunastu tysięcy subskrybentów newslettera. Jest kilka rodzajów newsletterów: regionalne i lokalne (zawierają informacje z danego regionu lub miasta), z najważniejszymi informacjami (zawierają wybrane informacje o kluczowym znaczeniu), ze wszystkimi informacjami (zawierają wszystkie informacje opublikowane w portalu od poprzedniej wysyłki newslettera).

Istnieje możliwość zamieszczenia tekstu reklamowego z aktywnym linkiem w nagłówku wybranego newslettera lub wszystkich newsletterów. Nagłówek to tekst (wyróżniony akapit), znajdujący się na samym początku newslettera. Może mieć do 300 znaków + aktywny link – link nie jest wliczany do liczby znaków (sprawdź przykład nagłówka w newsletterze).

W nagłówku można umieścić obrazek (szerokość: max 570 pikseli; wysokość: max 428; wielkość: 20-30 kb). Najlepiej wyglądają obrazki zbliżone proporcjami do poziomych banerów czyli 5x1, 5x2 (np. 570x100, 570x200).

Tekst i obrazek należy przesłać mailem najpóźniej 3 dni przed ustalonym terminem emisji.


Wybrane statystyki:
newsletter „najważniejsze wiadomości” rozsyłany jest na ok. 10 tys. adresów mail
newsletter „śląskie wiadomości” na 1900 adresów

 

Cennik i rabaty >>
 

 

Mailingi do organizacji, urzędów oraz sprzedaż danych adresowych

Chcesz dotrzeć do pozarządowych odbiorców? Masz do przekazania ważne informacje dotyczące działalności stowarzyszeń i fundacji? Potrzebujesz bazy adresowej urzędów administracji centralnej i samorządowej? Skorzystaj z bazy udostępnianej przez Stowarzyszenie Klon/Jawor. Wejdź tutaj po więcej informacji.